ساماندهی و اینماد

دریافت مجوزهای ساماندهی و نماد اعتماد

با سلام

طراحان مفتخر با قدرت روز به روز بیشتر و رو به جلو در زمینه طراحی سایت، سئو، گرافیک و عکاسی در خدمت شما خواهد بود.
از آنجایی که هدف ما جلب رضایت هرچه بیشتر کارفرمایان‌ است، برای واگذاری اعتماد هرچه بیشتر به این عزیزان اقدام به دریافت مجوز ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال) و نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت کرده ایم و خداروشکر میکنیم که با موفقیت توانستیم مجوزهای ذکر شده را دریافت کنیم و آنها را درون سایت قرار داده ایم تا علاوه بر تایید اعمال کاری طراحان مفتخر، از باب دیگر سبب دلگرمی هرچه بیشتر کارفرمایان عزیز باشد تا با خیالی راحت تر امور کاری خود را به ما بسپارند.

شایان ذکر است که طراحان مفتخر به عنوان یکی از اولین وب سایت ها در زمینه طراحی سایت و سئو موفق به دریافت مجوزهای نام برده، شده است.

در آخر باید عرض شود که از ابتدای شروع حرفه ای کاری خود همیشه در تلاش بودیم تا هدف را رضایت مشتری و انجام فرمایشات آنان قرار دهیم. شما در صورتی که نیاز به یکی از خدمات ما در زمینه های طراحی سایت، سئو، گرافیک و عکاسی داشته باشید، ابتدا ما شما را در زمینه مورد نیاز مشاوره می‌دهیم تا به یک تصمیم درست نزدیک تر شوید و در نهایت با تصمیم نهایی شما اقدام به انجام امور محوله می‌نماییم. همانطور که ما در زمینه کاری خود سعی داریم با مشاوره های صحیح شما را به تصمیمی درست و معقول در زمینه کاری خود برسانیم، خواهشمندیم شما هم با نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود برای ارائه هرچه بهتر خدمات‌دهی از سوی طراحان مفتخر، ما را یاری فرمایید.
امید است با کمک شما عزیزان و تلاش تیم DesProud هر روز در گام های بهتری قدم برداریم تا خدمات ارزنده ای را به شما عرضه کنیم.

محمد لاری

با تشکر از شما که وقت گذاشتید و این متن را خواندید، موسس طراحان مفتخر محمد لاری هستم.

در صورت تمایل این مطلب را به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً سوال امنیتی را پاسخ دهید: *