HTML Improvements

آموزش بخش HTML Improvements در گوگل وب مستر

HTML Improvements یک قسمت دیگر از پنل گوگل وب مستر می‌باشد که امروز تصمیم گرفتیم با شما درباره آن صحبت کنیم. گوگل هنگامی که سایت شما را بررسی می‌کند، ممکن است مشکلات مختلفی را تشخیص دهد که شاید باعث تجربه کاربری خوشایندی برای کاربران نشوند. مشکلات متعددی ممکن است در بخش HTML Improvements نمایان شوند ولی این مشکلات، همانطور که از نام این بخش مشخص است، فقط برای بهبود هستند و مشکلاتی مانند عدم دسترسی ربات های گوگل و… به سایت شما نخواهند داشت.
HTML Improvements صرفا برای کمک به شما در جذب کاربران خواهد آمد، بدین وسیله که به شما اشکالاتی مانند توضیحات متا صفحه، عنوانها و این چنین اشکالاتی را خواهد گفت. رفع و بهبود این اشکالات می‎‌توانند کمک بسیار زیادی به شما برای راضی نگاه داشتن کاربر و نگه داشتن وی در سایت شما داشته باشند و این موضوع، برای گوگل حائز اهمیت است. در نظر داشته باشید با رفع این موارد احتمال رتبه‌های بهتر در نتایج گوگل هم برای این صفحات افزایش پیدا خواهد کرد.

چه مواردی در HTML Improvements نمایش داده می‌شوند؟

  1. مشکلات صفحه سایت شما از نظر تگ های عنوان ها
  2. توضیحات متا
  3. محتوا غیر قابل بررسی

HTML-Improvements-webmaster

سعی کنید همیشه قسمت HTML Improvements را بررسی کنید چراکه گوگل به شما پیشنهادهایی ارائه خواهد کرد که می‌تواند کمک بسیار زیادی به سایت شما بکند.

بخش HTML Improvements یکی از بخش های بسیار مهم در شاخه Search Appearance می‌باشد که استفاده از آن می‌تواند باعث افزایش ترافیک سایت شما شود و ورودی گوگل شما افزایش یابد. همانطور که گفتیم، HTML Improvements به شما اشکالات سایت شما را نمایش نمی‌دهد و صرفاً به شما پیشنهادهایی ارائه خواهد کرد که توسط رفع آنها، باعث خواهید شد که کاربر هنگام ورود به سایت شما و مشاهده مطالب شما، مجذوب سایت شما شده و زمان بیشتری را در سایت شما سپری کند. این موضوع به خودی خود باعث می‌شود از طرف گوگل، سایت شما برای کاربران جذاب به نظر برسد و در نتیجه سئو سایت شما بهبود پیدا خواهد کرد.

در صورت تمایل این مطلب را به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً سوال امنیتی را پاسخ دهید: *