خرید بک لینک

تاثیرات خرید بک لینک بر سئو سایت

امروز می‌خواهیم درباره خرید بک لینک و مزایا و معایب آن و تاثیر آن بر سئو سایت حرف بزنیم.

لینک سازی یکی از اصول اساسی سئو است. خرید بک لینک یکی از ساده ترین و راحت ترین راه ها برای رسیدن به جایگاه مناسب در موتور های جستجو می باشد، اگر بک لینکی که شما خریداری کرده اید از یک سایت معتبر و خوب باشد تاثیر بیشتری بر سئو سایت شما دارد که انجام این روش نیازمند هزینه بسیار است، البته با توجه به الگوریتم های جدید گوگل این روش درست نیست و گوگل اعلام کرده است که این روش تخلف محسوب می شود و باید محتوای خوب تولید کنید تا دیگران خودشان شما را در سایتشان لینک کنند.

خرید بک لینک موثر است؟

عده ای فکر میکنند که با خرید بک لینک می توانند موتور های جستجو را فریب دهند ولی این گونه نیست و گوگل روش های بسیاری برای شناسایی بک لینک های خریداری شده دارد، و سایت خریدار و فروشنده را جریمه می کند.
وقتی شما در تعداد زیادی سایت در یک زمان کوتاه بک لینک بخرید بک لینک های شما به صورت موقت در آن سایت ها قرار می گیرد و به صورت غیر طبیعی تعداد زیادی بک لینک به سایت شما ارجا داده می شود. بر این اساس شما به آن سایت ها وابسته می شوید و برای این که آن سایت ها لینک شما را پاک نکنند شما باید به صورت دائم آن ها را تمدید کنید که این امر ممکن نیست، و بعد از اینکه لینک شما از آن سایت ها حذف شود تعداد زیادی از بک لینک های شما از بین می رود و ربات های موتورهای جستجو متوجه لینک خریداری شده می شوند.

از چه سایت هایی بک لینک بخریم؟

یکی از راه های دریافت بک لینک دائمی، از سایت های خبری معتبر است، زیرا سایت های خبری می توانند به صورت نامحدود ریپورتاژ آگهی در سایت خود بگذارند و از مزیت این روش این است که چند بک لینک follow به طور دائم به سایت شما لینک داده می شود و از طرف موتور های جستجو هم این روش spam محسوب نمی شود.

اگر می خواهید بک لینک موثر برای سایت خود خریداری کنید باید از سایتهایی که با موضوع سایت شما مرتبط هستند این کار را انجام دهید زیرا الگوریتم های موتور های جستجو با توجه به محتوایی که اطراف لینک قرار دارد موضوع آن سایت و زمینه کاری آن سایت را تشخیص می دهد.
نوع لینک گذاری و زمان آن مهم است از این رو از درج لینک های فراوان در زمان کم خودداری کنید و بک لینک ها را با فاصله زمانی بخرید و همچنین از سایت هایی که به صورت گسترده لینک می فروشند و تبلیغات انجام می دهند بک لینک تهیه نکنید.

بعضی از سایت ها فروش بک لینک، لینک سایت شما را در تمام صفحات خود قرار می دهند که انجام این روش درست نیست و بهتر است که در یک یا چند صفحه خاص لینک را قرار دهند و همچنین بهتر است بک لینک هایی که می خرید به صفحات داخلی هم لینک داده شود.

پس خریدن بک لینک به صورت طبیعی باعث بالا رفتن رتبه سایت شما می شود در غیر این صورت شناسایی سایت های متخلف توسط گوگل باعث ضرر رساندن به رتبه و باعث جریمه سایت شما می شود.

در صورت تمایل این مطلب را به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً سوال امنیتی را پاسخ دهید: *